Підставка під взуття Handy Home 25 х 21 х 16 см UC-63
- В наявності
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Підставка під взуття Handy Home 25 х 21 х 16 см UC-63
Продукція Handy Home створена для тих, хто любить зручність і лад, цінує свій час і небайливий до красивих, сучасних і оригінальних рішень. Пластикова підставка для взуття, призначена для дбайливого та компактного розміщення пари взуття для оптимізації простору в шафі або гардеробній.
Характеристики:
Виробник Handy Home
Тип Підставки
Матеріал Пластикові
Тип Відкриті
Кількість відділень 2
Розташування Підлогові
Колір Бежевий
Застосування:
Для передпокою
Для гардероба
Розміри 25 х 21 х 16 см
Переваги товару:
- зручність і лад
- призначена для дбайливого та компактного розміщення пари взуття
- довговічність
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Основні | |
| Виробник | Handy Home |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нові |
- Ціна: 87 ₴



