Крісло пластикове Allibert Iowa DC
Кожен любить комфортний відпочинок, особливо якщо це відпочинок на природі. Для створення за містом комфортних умов ми використовуємо туристичні меблі або меблі для пікніка. Спеціальні «заміські» меблі призначені саме для використання на природі. Асортимент меблів для пікніків і відпочинку містить розкладні стільці та столи, шезлонги та гамаки, парасолі та багато іншого. Меблі, призначені для використання поза домом, мають бути зручною, практичною та стійкою до атмосферних опадів, ну і, звісно ж, гарною. Такі меблі легко прикрасить ваш сад і стане незамінним помічником на відпочинку на природі, а розкладна конструкція та мала вага забезпечать компактність і легкість транспортування. Шезлонги, розкладачки, крісла-гойдалки, кемпінгові та пляжні стільці, стільці для риболовлі, розкладні гамаки, розкладні столи, стільці та комплекти з них — усі ці туристичні меблі та меблі для пікніка ви зможете вибрати в нашому інтернет-магазині www.postelushka.com
Крісло Iowa DC може використовуватися як стілець, оскільки висота сидіння відповідає висоті звичайного стільця. Пластикове крісло Iowa DC обладнане підлокітниками та м'якою подушкою, що робить відпочинок у кріслі дуже комфортним.
Крісло виготовлене з погодостійкого пластику, що імітує штучний ротанг, який не блякне на сонці, не деформується й може зберігатися на вулиці цілий рік. Чохол на подушці виготовлений із водовідштовхувальної тканини, у такий спосіб крісло Iowa DC ідеально підходить для дачі, саду або заміського будинку, а також може бути встановлене на балконі.
Характеристика:
Бренд: Allibert® (Гландія);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: капучино-пісок;
Комплектація:
подушка — 1 шт.
стілець — 1 шт.
Розмір: 62*60*89 см
Вага: 5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 80*60*21 см
Переваги товару:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
- Легке складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Поліпропілен (ПП) — це термопластичний полімер пропілену, пластмасу. На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,91 г/см3, що є найменшим значенням взагалі для всіх пластмас), твердіший (стійкий до стирання), термостійкий (починає розм'якшуватися за 140 °C, температура плавлення 175 °C), майже не піддається корозійному розтріскуванню. Має високу чутливість до світла та кисню. Поліпропіленова поведінка у разі розтягування ще більшою мірою, ніж поліетилен, залежить від швидкості застосунку навантаження й від температури.
Догляд: Забруднення легко видаляються за допомогою сухої або вологої серветки. Після вологого чищення поверхня швидко висихає. Покриття добре відчищається, не електризується. У разі сильного забруднення можна застосовувати сильний напір води зі шланга. Можна залишати просто неба, не боїться перепадів температури та випадання опадів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал спинки | Пластик |
| Виробник | Allibert |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Ширина стільця | 620 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава |
| Стан | Нові |
- Ціна: 3 600 ₴



