Підвісна гойдалка для малюків Step 2 Рожевий
Виробник: Step 2; Країна-виробник: США; Тип гойдалки: Підвісні гойдалки; Вікова група: Від 9-ти місяців; Матеріал каркаса: пластик; Матеріал сидіння та спинки: Пластик; Колір: Рожевий
Розміри. Высота: 61.0см; Ширина: 27.0см; Довжина: 41.0см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 61 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 41 см |
| Основні | |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Країна виробник | США |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Виробник | Step 2 |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴



