Підвісна гойдалка для малюків Step 2
Подивіться, як весело буде Вашій дитині гойдатися на наших нових покращених гойдалках для малюків! Легка посадка та зручне сидіння гойдалки для дітей віком від 9 до 36 місяців.
Характеристики:
Виробник: Step 2
Для:
дома: да
вулиці: да
Возраст ребенка: від 9 до 36 місяців
Матеріал виготовлення: пластик
Вага: 2.72 кг
Габарити: 27х61х41 см
Цвета: бірюзовий, рожевий
Переваги товару:
- Дитині буде комфортно й безпечно в цих зручних гойдалках із легкою посадкою
- Гойдалка має стійку до погодних умов мотузку та легке в очищенні сидіння
- Гарний колір добре впишеться в будь-який сад
- Обмеження за вагою: 22,6 кг
УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 61 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 41 см |
| Основні | |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Країна виробник | США |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Виробник | Step 2 |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Максимально допустиме навантаження | 22.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴



