Дитяча машина-каталка Step 2" Turbo coupe foot-to-floor" червона
Дитяча машинка-каталка з ручкою "Turbo coupe foot-to-floor" від Step 2 зроблена з міцного яскравого пластику. Призначена для діток від 1,5 до 3 років. Має розмір 89х92х49 см.
Характеристики:
Виробник: Step 2
Тип Машина-каталка
Вік Від 1,5 до 3
Матеріали Пластик
Розміри 89х92х49 см
Колір Червоний
Переваги товару:
- оригінальний дизайн
- стійка безпечна конструкція
- обтічна безпечна форма
- як для вулиці, так і для приміщення
- легко миється
- міцна конструкція слугуватиме вашим дітям довгі роки
ДОГЛЯД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 92 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Виробник | Step 2 |
| Ширина | 49 см |
| Країна виробник | США |
| Колір | Червоний |
| Вид | Машинка |
| Довжина | 89 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1,5 року |
| Стан | Нові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 906 ₴



