Гойдалка підвісна PalPlay Тигр 39x31x45 см
Підвісна гойдалка Palmlay Тигр 39x31x45 см 45981 можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні. Захисні обмежувачі можна знімати в міру зростання малюка. Для зовсім маленької дитини передбачені спинка з ременями безпеки, а також поруч. Дитині старшого віку можна знімати поруч, щоб він сам міг сідати в крісло сам. З трьох років можна прибрати спинку та залишиться сидіння-дошка.
Характеристики:
Виробник: Palmlay (54)
Для:
дома: да
вулиці: да
Возраст ребенка: від 2 років
Матеріал виготовлення: пластик
Вага: 2.12 кг
Габарити: 39x31x45 см
Цвет: різні кольори
Переваги товару:
- Виконані з гладкого пластику, не мають гострих кутів;
- Одночасно може кататися одна дитина;
- Сидіння зроблене у формі маленького крісла;
- Для безпеки катання передбачені ремені, спинка, поруч;
- Довжина мотузок легко регулюється під зріст дитини;
- Максимальна вага для катання — 50 кг;
- Гойдалка легко миється.
УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Ширина | 39 см |
| Вага | 2.12 кг |
| Довжина | 31 см |
| Основні | |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Виробник | Palplay |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нові |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
- Ціна: 1 467 ₴




