Стінка для гри з водою "Discovery Wall" 85х71х41 см Step 2
Двостороння стінка для ігор із водою Step 2 Discovery Wall — захопливі веселощі для дітей! Дитина зможе сам створювати водоспади та спостерігати за рухом води. Вода набирається з басейну внизу, після чого заливається у верхнє відро. Набір містить аксесуари — 13 шт.
Характеристики:
Виробник: Step 2 (США)
Матеріал: Пластик
Розмір: 85х71х41см
Вага: 5,4 кг
Вік дитини: з 1,5 років
Цвет: Різні кольори
Переваги товару:
- Басейн біля основи стіни збирає всю воду.
- Стінка двостороння
- До комплекту входить набір аксесуарів (13 шт.).
Переваги покупки в нашому магазині:


УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Step 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1,5 року |
| Стан | Нові |
| Тип | Стінка |
| Вага | 5400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




