Стіл для гри з водою "Big Bubble" 57х66х66 см Step 2
Чудовий столик для гри з водою Step2. Стіл призначений для дітей дошкільного віку. Можна встановлювати столик на свіжому повітрі всередині приміщення в дощовитий день. Дітки можуть гратися з однолітками на свіжому повітрі.Зобілі мильні бульбашки й багато іншого.
Характеристики:
Виробник: Step 2 (США)
Матеріал: Пластик
До комплекту входить 1 пляшка розчину для мильних бульбашок
Потрібні 4 батарейки "AAA", не входять до комплекту
Розмір брутто: 61x18x60,5 см
Вага брутто: 4,5 кг
Вік: Від 3 років
Цвет: Різні кольори
Переваги товару:
• Розподілайте форми для бульбашок перед пристроєм для надування мильних бульбашок і насолоджуйтеся феєрверком від BIG BUBBLE!
• Налийте розчин для мильних бульбашок у відповідний лоток і використовуйте найбільшу форму для великих бульбашок.
• Стіл для гри Big Bubble також може використовуватися для традиційної гри з водою.
• Використовуйте для гри не тільки воду, але й рис, боби або сушені макарони (розвитяння сенсорики в дітей).
Переваги покупки в нашому магазині:


УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Виробник | Step 2 |
| Тип | Столик |
| Ширина | 660 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нові |
| Вага | 4500 |
- Ціна: 2 800 ₴



