Парта із сидінням для творчості "Write Desk" 64х55х66 см Step 2
Парта WRITE DESK — чудове придбання для художників-початківців! Парта компактна, розмір чудово підходить для діток ясельного віку. Дитина навчатиметься писати, розвиватиме художні навички.
Характеристики:
Виробник: Step 2 (США)
Максимальна вага дитини на сидіння: 22,7 кг
Матеріал: Пластик
Розмір: 64х55х66 см
Вік: 1,5 г
Цвет: Різні кольори
Переваги товару:
• Велика робоча поверхня
• Зручне сидіння з шухлядою для приладдя надійно закріплене
• Стільниця для малювання, під якою розміщене відділення для зберігання малюнків і зошитів
• Вбудована полиця для кольорових олівців, маркерів та іншого приладдя
• Поверхня столика легко протирається
• Обтічні кути оберігають дитину від травм
• Потрібне мінімальне складання
Переваги покупки в нашому магазині:


УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
| Основні | |
|---|---|
| Вид столу за своїм призначенням | для творчості |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Step 2 |
| Наявність надбудови | Так |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1,5 року |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нові |
- Ціна: 2 772 ₴



