Дитячий будиночок "NEAT&TIDY" 118х130х89 см Step 2
Ігровий будиночок — унікальна іграшка. У дитини з'явиться свій власний будиночок зі казки. У ньому дитина із задоволенням гратиме разом зі своїми друзями. Граючи в будинку дитина зможе вигадувати найрізноманітніші рольові ігри, розвивати фантазію, поліпшить комунікативний процес. Будиночок має барвистий яскравий дизайн, у будинку є двері та вікна. Зручна конструкція дасть змогу легко зібрати будиночок, до комплекту входять усі необхідні деталі. Будиночок можна розмістити як у будинку, так і у дворі або саду.
Характеристики:
Виробник: Step 2 (США)
Розмір: 118 х 130 х 89 см
Для дітей від 1,5+ років
Об'єм: 0,57
Вага: 25,9 кг
Кольори: пастельний, різні кольори, рожевий, яскраві кольори
Розмір упаковки: 91,4 х 46,4 х 133,4 см
Переваги товару:
- Відкрита конструкція будиночка — повний огляд
- Робочі двері та вікна зі віконницями
- Інтер'єр містить сидіння, камін, настінний годинник, іграшковий телефон, вбудовані полиці та кухонний стіл, водопровідний кран
- Литий ящик для рослин ідеально підходить для реальних або штучних квітів
- Є наскрізна поштова скринька та реалістичний дверний дзвінок (потрібно 2 батарейки" AAA" миль) не входять до комплекту
- Чарівний дизайн з оздобленням під камінь і дерево
- Литої підлоги з дренажними отворами
Переваги покупки в нашому магазині:


УХОД: Чистити можна вологою або сухою серветкою. Можна використовувати мило або неабразивні засоби для чищення. Зберігати вінілові вироби треба у прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів та інших джерел тепла. Не прасувати! Не відбілювати!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 1900 мм |
| Стать | Унісекс |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Виробник | Step 2 |
| Тип | Будиночок |
| Ширина | 1180 мм |
| Вага | 25.9 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1,5 року |
| Колір | Пастельний |
| Стан | Нові |
- Ціна: 14 280 ₴




