|
Код товару: 7290106926530 Матеріал: пластик, який імітує поверхню деревини Цвет: сірий; Бренд: Keter® (шліфуваль); Розміри: зовнішні: ширина — 229 см, глибина — 287 см, висота — 252 см внутрішні: ширина — 201 см, глибина — 267 см, висота — 246 см Вага: 251,35 кг Розмір упаковки: 227 x 132 x 46 см Панель для порога округлої форми. У комплекті:
|
|
Сарай Fusion 759 — виготовлений із використанням новітніх технологій, які полягають у використанні композиту деревини з пластиком — є функціональним доповненням до архітектури саду. Незаперечною перевагою цього виробу є продумана конструкція, яка полягає в простому монтажі панелей за системою "interlock". Додаткова перевага — це можливість свердління отворів у стінах, і встановлення полиць, гачків та інших елементів для оптимальної організації корисного простору. Подвійні двері підвищують комфорт експлуатації, а об'ємна внутрішня площа дає змогу зберігати габаритні садові інструменти, меблі та інші аксесуари для відпочинку. Поверхня, що імітує натуральну деревину, підкреслює природний характер виробу, підходить до довкілля. Стійкий до несприятливих погодних умов. Варіанти використання:
Характеристики:
Переваги пластикового сараю FUSION 759 перед стаціонарними (капітальними) з традиційних матеріалів — дерева, цегла:
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 2520 мм |
| Виробник | Keter |
| Ширина | 2290 мм |
| Вага | 251.35 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 2870 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Форма даху | Двосхилий |
| Кількість вікон | 2 |
- Ціна: 1 111 ₴





