Стілець розкладний NR-16 SP зі спинкою NeRest Синій
Країна-виробник: Україна; Тип туристичних меблів: Стілець зі спинкою; Матеріал каркаса (опор): Сталь; Матеріал сидіння: Тканина; Матеріал спинки: Тканина; Складана конструкція для зберігання і транспортування: Так; Максимально допустиме навантаження: 80кг; Ширина стільця: 345.0мм; Глибина стільця: 295.0мм; Висота сидіння стільця: 370.0мм; Висота стільця з урахуванням спинки: 710.0мм; Вага: 2.1кг; Стан: Нове; Колір: Синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Ширина стільця | 345 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 710 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴





