Лавка Flores коричнева Progarden
Кожен любить комфортний відпочинок, особливо якщо це відпочинок на природі. Для створення за містом комфортних умов ми використовуємо туристичні меблі або меблі для пікніка. Спеціальні «заміські» меблі призначені саме для використання на природі. Асортимент меблів для пікніків і відпочинку містить — розкладні стільці та столи, шезлонги та гамаки, парасолі та багато іншого. Меблі, призначені для використання поза домом, мають бути зручною, практичною та стійкою до атмосферних опадів, ну і, звісно ж, гарною. Такі меблі легко прикрасить ваш сад і стане незамінним помічником на відпочинку на природі, а розкладна конструкція та мала вага забезпечать компактність і легкість транспортування. Шезлонги, розкладачки, крісла-гойдалки, кемпінгові та пляжні стільці, стільці для риболовлі, розкладні гамаки, розкладні столи, лавки, стільці та комплекти з них — усі ці туристичні меблі та меблі для пікніка ви зможете вибрати в нашому інтернет-магазині www.postelushka.com
Двомісна пластикова лавочка зі спинкою декорована під структуру дерева.
Виготовлена з міцного поліпропілену. Завдяки його властивостям кольори не блякнуть і не бліднуть, а також не бояться високої вологості та перепадів температур. Тому меблі з цього матеріалу придатні для використання як усередині приміщень, так і на вулиці.
Характеристика:
Виробник: Progarden
Матеріал поліпропілен
Висота (габаритний розмір) 82 см
Довжина (габаритний розмір) 114 см
Ширина (габаритний розмір) 55 см
Максимальне навантаження 120 кг
Вага 6.4 кг
Кольори коричневий; антрацит
Переваги товару:
- Двомісна
- зі спинкою, декорованою під структуру дерева
- з міцного поліпропілену
Поліпропілен (ПП) — це термопластичний полімер пропілену, пластмасу. На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,91 г/см3, що є найменшим значенням взагалі для всіх пластмас), твердіший (стійкий до стирання), термостійкий (починає розм'якшуватися за 140 °C, температура плавлення 175 °C), майже не піддається корозійному розтріскуванню. Має високу чутливість до світла та кисню. Поліпропіленова поведінка у разі розтягування ще більшою мірою, ніж поліетилен, залежить від швидкості застосунку навантаження й від температури.
Догляд: Забруднення легко видаляються за допомогою сухої або вологої серветки. Після вологого чищення поверхня швидко висихає. Покриття добре відчищається, не електризується. У разі сильного забруднення можна застосовувати сильний напір води зі шланга. Можна залишати просто неба, не боїться перепадів температури та випадання опадів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.4 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1140 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 820 мм |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нові |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 795 ₴



