Електропростирадло з терморегулятором Україна 97х157 см
Електроматраци слугують як системи індивідуального обігрівання, добре себе зарекомендували. Незамінний у разі недостатнього опалення у квартирі або на дачі.
Чому наші електро простирадла кращі за інші, аналогічні вироби:
- Нагрівальний елемент покривається високоякісним силіконом
- Обігрівання за 5 коп на годину!
- Чудово підходить для дачі, будинків у селі: немає потреби опалювати весь будинок
- Офіційна гарантія 12 місяців
- Виробник Україна
- Терморегулятор, вимкнення за досягнення потрібної температури
- Крім комфортного сну, вони мають так само і лікувальні властивості
Материал обивки: 100х160 см бавовна
Купуючи електро простирадло в нашому інтернет-магазині Ви отримуєте:
- Купуєте в офіційного представника на території України
- Відправлення на день замовлення
- Відправлення будь-яким наявним перевезенням
- Приймається будь-який спосіб оплати
- Офіційну гарантію 12 місяців
- Перевірка кожного електро простирадла перед відправленням
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Машинне прання | Ні |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Час нагріву | 10 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Таймер | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 157 см |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Різні кольори |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 750 ₴



