Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: складний стілець
Максимальне навантаження (кг): 150
Каркас: сталь
Сидіння: пластик HDPE
Колір: білий
Ширина стільця: 45 см
Глибина стільця: 50 см
Висота до сидіння: 46 см
Висота стільця з урахуванням спинки: 88 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 39*42 см
Розмір в складеному вигляді: 114*27*47 см
Товщина сидіння: 5,5 см
Діаметр перетину каркаса: 25*10 мм
Вага: 4,8 кг
Пакування: 4 шт в коробці
Розмір упаковки: 114*27*47 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Time Eco |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Ширина стула | 450 мм |
| Глубина стула | 500 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 880 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вес | 4.8 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал сиденья | Пластик HDPE |
| Материал спинки | Пластик HDPE |
| Размер упаковки, см | 114*27*47 |
| Размеры стула, см | 88*45*50 |
| Диаметр сечения каркаса, мм | 25*10 |
| Толщина сидения, см | 5,5 |
| Тип туристической мебели | Складной стул |
Информация для заказа
- Цена: 961 ₴







