Намет Ranger Ascent 3– дана модель розрахована на 3-х дорослих осіб.
Намет складається з двох шарів, використовуэться тканина поліестер 170Т(внутрішній) та 190Т(зовнішній).
Внутрішній щар намету додатково оснащений повітрянним клапаном з москітною сіткою. Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою.
В середині є карман для розміщення різноманітних дрібниць, вгорі-петля для підвішування ліхтаря.
Водостікість намету 2000 мм водяного стовпця.
Тамбур додатково оснащений прозорими віконцями, завдяки чому буде потрапляти більше світла в середеину
Для додатково натягу намету, в комплекі йдуть мотузки та кілочки.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 7,9 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: сірий, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х100х210х210 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :130х183х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ);
– вага: 6,4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Цвет | Зелёный |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Нестандартная |
| Состояние | Новое |
| Вес | |
| Вес | 13 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 300 см |
| Высота | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество слоев | Однослойные |
- Цена: 2 299 ₴









